blad joomla php 7

Błąd na stronie Joomla po aktualizacji i włączeniu PHP 7.2

Gdy po automatycznej aktualizacji systemu CMS Joomla, zaktualizowaniu wszystkich modułów, pluginów i komponentów wciąż nie możesz pozbyć się uporczywego błędu, który wygląda mniej więcej tak jak ten na obrazku, zapewne opadają Ci ręce a coraz bardziej ogarnia Cię nieprzyjemne uczucie bezradności i zawiedzenia.

Błąd na stronie Joomla po aktualizacji i włączeniu PHP 7.2 :

System krzyczy, ze starsza niż 7.x, wersja PHP nie jest już wystarczająco dobra ani bezpieczna dla Twojej strony, ale w żaden sposób nie możesz przywrócić poprawnego działania strony a wyzcerpasły Ci sie nie tylko pomysły ale i czas.

Nie ma powodu aby się zamartwiać. Oddaj ten problem w ręce specjalistów. Wyślij do nas opis problemu, adres strony, dostęp do panelu administracyjnego CMS Joomla oraz dostęp do FTP. Sprawdzimy gdzie leży przyczyna, zaproponujemy fair dla obydwu stron wycenę pracy i niedługo Twoja strona będzie ponownie przyciągać klientów w Internecie.

Pokazuje Ci się błąd na stronie Joomla po aktualizacji i włączeniu PHP 7.2 ?

Napisz od nas, chętnie pomożemy!

     

    About the author: admin

    Jestem inżynierem IT z ponad 12-letnim doświadczeniem w dziedzinie tworzenia stron internetowuch. Specjalizuję się w stronach CMS WordPress i Joomla. Mówię w pięciu językach ludzkich: po polsku, angielsku, duńsku, hiszpańsku i niemiecku oraz 4 programistycznych: CSS3, HTML5, PHP i JS. Robię rzeczy, które lubię i lubię rzeczy, które robię. Zawsze patrzę w stronę słońca, dzięki temu nigdy nie widzę cienia. Wraz z mężem i naszymi bliźniakami mieszkam na południowym wybrzeżu Danii, ale zdalnie współpracuję z klientami na całym świecie.