WooCommerce Sklep Internetowy WordPress

Oferujemy Państwu sklepy internetowe z przyjemnym w obsłudze panelem administracyjnym, poprzez który w łatwy sposób można zarządzać całym serwisem internetowym. Nie trzeba będzie zatrudniać informatyka do aktualizacji oraz edycji Państwa sklepu. Dodawanie zdjęć, opisów i cen produktów odbywa się w prostym w obsłudze panelu do zarządzania sklepem, w którym jest system ewidencji zamówień oraz klientów.

Specjalizujemy się w interaktywnych sklepach na oprogramowaniu CMS WordPress – sklep WooCommerce, realizujemy sklepy oparte na CMS Joomla (np Virtuemart, HikkaShop, J2Store) , Prestashop a także tworzymy i wdrażamy projekty graficzne do sklepów opartych na silniku Shoper oraz Istore.

sklep internetowy woocommerce

W pakiecie:

 • Projekt graficzny dopasowany do Państwa oczekiwań względem strony.
 • Slideshow prezentujący rotator bannerów reklamowych / produktów ze sklepu
 • Intuicyjny panel do zarządzania stroną.
 • Pełne menu nawigacyjne (Home, oferta, o nas, aktualności, kontakt, odnośniki do produktów ).
 • Szablony podstron informacyjnych gotowych do wypełnienia treścią.
 • Optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania.
  Słowa kluczowe (meta keywords), opisy podstron dla wyszukiwarki (meta description), proste linki – przyjazne wyszukiwarkom oraz klientom, mapa strony, podłączenie strony do Google Analytics
 • Formularz kontaktowy z mapą dojazdu – klienci będą mogli skontaktować się w bardzo łatwy sposób z biurem obsługi klienta lub dowiedzieć się jak dojechać do siedziby firmy. Prosto, łatwo i skutecznie.
 • Formularze zapytania/zamówienia na podstronach dotyczących szczegółów oferty
 • System płatności online np PayPal, Przelewy24, DotPay, PayU itp
 • Aktualności prezentowane zarówno na stronie głównej (np 5 ostatnio dodanych) jak i wszystkie aktualności w przeznaczonym na nie dziale
 • Moduły informacyjne oraz funkcjonalne
 • Newsletter

RESPONSYWNY SKLEP INTERNETOWY

NASZE E-SKLEPY SĄ W 100% DOPASOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Coraz więcej osób korzysta z telefonu lub iPada podczas zakupów online, należy więc pamiętać, aby sklep internetowy był zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

Dlatego podczas tworzenia e-sklepów dokładamy największych starań, aby strona działała i wyglądała równie dobrze na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych.

woocommerce webshop

Warto podkreślić, że Twój sklep internetowy będzie pracował 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Ciężko dokładnie określić cenę, ponieważ zależy ona od rozmiaru strony i stopnia zaawansowania sklepu. Najprzystępniejszy cenowo sklep internetowy dla niewielkich firm, stratujacych dopiero w internecie możemy zaoferować za jedyne 1400 zł.

Niezależnie od niskiej ceny, jest to profesjonalny sklep internetowy, opracowany w najprostszym na świecie systemie CMS WordPress.

Sklep internetowy WooCommerce

Otrzymasz piękny, funkcjonalny i zarazem tani sklep internetowy, który będzie łatwy w obsłudze . Bez problemów i bez znajomości języków programowania będzie można dodawać nowe kategorie, produkty, optymalziowaćpozycjonowanie i dalej rozbudowywać sklep w przejrzystym panelu zarządzania treścią.

Po zakończeniu prac nad sklepem przekażemy szczegółową instrukcję obsługi, ale oczywiście zawsze serdecznie zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań!

Nie zwlekaj dłużej i rozpocznij ekspansję swojej firmy w internecie, dzięki profesjonalnemu rozwiązaniu sklepu internetowego, które zaprezentuje Twoje produkty i Twoją firmę klientom na całym świecie!

Hvad koster en webshop?

Zapytaj o sklep internetowy WooCoomerce

Vi er klar til at hjælpe dig med den rigtige løsning og starte med din nye hjemmeside med en webshop!
Ring eller skriv til os, du er meget velkommen.