Opinie o współpracy

W nasze ręce swoje strony internetowe oddało wiele firm oraz osób prywatnych. Nasi klienci dostarczają nam wyzwań, przestrzeni twórczej i satysfakcji z realizowanej pracy. Wierzymy, że dzięki naszym projektom organizacje podwyższają swoją pozycję w Internecie oraz tworzą nową jakość w obszarze prezentacji produktów i usług online.

Staramy się aby współpraca z nami przebiegała na jak najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy za słowa uznania. Stanowią one dla nas motywację do dalszego rozwoju i utrzymywania wysokiej jakości oferowanych usług.
Zapraszamy do pozostawienia opinii o współpracy poprzez formularz na dole strony lub przesłanie na adres email [EMAIL]

Strona dla Konferencji
Współpraca przy konstruowaniu strony internetowej z p. Małogorzatą to przyjemność nawet dla kogoś to zna się na tym słabo (jak ja). Natychmiastowy kontakt, profesjonalne rady, przyjazna wymiana meilowa i szybki termin realizacji zamówionej strony, to powody dla których będę p. Małgorzatę polecać i korzystać z Jej umiejętności w razie potrzeby.

hjemmesider WordPress

Iwona Kozowska-Piwowarczyk
www.poradnieppp-psychoterapia.pl

Strona Biura Podróży
Pani Małgorzata sprostała naszym oczekiwaniom i rosnącym wymaganiom. Współpraca między naszym biurem podróży a Panią Małgorzata rozwinęła się na stałe. Pani Małgorzata stała się informatykiem naszego biura. Jesteśmy usatysfakcjonowani dbałością, podejściem i jej kreatywnością a także faktem, iż mamy możliwość pracować z tak mia i profesjonalnga Panią informatyk.

strony www tanio

Marek Malewicki
www.mondotravel.pl

Modernizacja strony
Zleciłem Pani Małgorzacie przebudowanie mojej strony www.stoliceeuropy.com. Fachowe, rzetelne i konkretne podejście odczuwałem na każdym etapie naszej współpracy i odbywało się to dla mnie z ogromną przyjemnością. Pani Małgorzata z anielską cierpliwością realizowała moje pomysły. W zrozumiały dla mnie sposób tłumaczyła wszystkie techniczne zawiłości, służąc cennymi uwagami i podpowiedziami. Mam nadzieję, że nie jest to nasz ostatni projekt. Dziękuję za wszystko.

hjemmesider WordPress

Wojciech Bałabuch
stoliceeuropy.com

I\ve worked with mrs Malgorzata on two complex projects and in both cases, the work was done on time, on budget, and with a high degree of professionalism. Across the board, everyone enjoyed working with CooLweb. Mrs Malgorzata not only did exceptional work based on the specs we gave her for each project, but he also gave input on how to make the end product even better and cared about how users would engage with the builds. I will be using CooLWeb again in the future and would highly recommend his services to anyone.

hjemmesider WordPress

Hans Jespersen
bedstehotteller.dk / Odense,Denmark

Wykonanie strony
Z ogromną przyjemnością korzystałam po raz trzeci z profesjonalnej pracy Pani Małgosi.Wykonała trudną graficznie stronę. Wszystko działa idealnie a prace przebiegały szybko, sprawnie, zawsze w uzgodnionych terminach. Pani Małgosia odpisywała błyskawicznie.To naprawdę rzadkość.Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

hjemmesider WordPress

Maria Marquardt
k-i-p.pl / Katowice / Polska

tworzenie strony internetowej
Zleciłam Pani Małgorzacie wykonanie strony internetowej ( www.ogólnopolskabazafirm.pl ) oraz rozbudowanie starej strony ( www.otowakacje24.pl ) W obydwóch przypadkach współpraca przebiegła bez zastrzeżeń, wszystkie prośby i dopracowania zostały wykonane tak jak sobie to wyobrażałam. Dużo elementów Pani Małgorzata zaproponowała również sama. Widać że na te dwa projekty zostały wybrane najlepsze rozwiązania. Będe polecać znajomym współprace z Pania Małgorzatą i być może w przyszłośći sama jeszcze skorzystam z oferty:)
Pozdrawiam

hjemmesider WordPress

Ewelina Baranowska
otowakacje24.pl / Opalenica

Webdesign – Hotel booking online
As one of the owners of my company, I had very high expectations for the type of website I wanted to create. I was very pleased with the work done by Coolweb. They worked very hard to create what I had envisioned for our company’s website. Not only were they very knowledgeable and efficient in their work, but they also offered their suggestions and creative ideas time and time again throughout the process of adding numerous pages and features to our website. I was very impressed with the quality of work, customer care, and meticulous attention to detail. I will surely refer them to any business associates who are looking for quality web designers!

hjemmesider WordPress

Beatriz Angeles
mihotelchollo.es / Gijon,Spain

Zakodowanie strony, bloga i sklepu
Pani Małgorzata zakodowała dla nas 3 strony w systemach: joomla, wordpress, oraz w oparciu o oprogramowanie shoper. Wszystko wyszło idealnie tak jak wymyślił to grafik. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. W naszej współpracy szczególnie doceniam doskonały kontakt, terminowość i duże poświęcenie w rozwiązywaniu trudnych problemów. Z pewnością będę wracał do firmy Cool-Web.

hjemmesider fynMichał Kowalik
3mk folie ochronne / Ostrów Wielkopolskii

Portal miejski
Polecam bardzo gorąco współpracę z firmą CoolWeb. Zamówiłam u Pani Małgorzaty portal miejski www.nashhull.co.uk oparty na CMS Joomla. Przyznam, że było to wyzwanie dla obu stron, ponieważ portal jest stworzony w całości w języku rosyjskim. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z usług firmy CoolWeb. Naszą współpracę oceniam na stopień celujący!!! Strona została stworzona zgodnie z moimi oczekiwaniami, szybko i w terminie, chociaż dodatkowym utrudnieniem był język rosyjski. Kontak z Panią Małgorzatą – idealny!!!
Z pewnością skorzystam jeszcze z usług CoolWeb w przyszłości.

hjemmesider WordPress

Katarzyna Andrejeva
nashhull.co.uk / Hull, Anglia

Wykonanie strony internetowej w oparciu o system J
Witam Wszystkich zainteresowanych powierzeniem Pani Małgorzacie wykonania usługi informatycznej. Jako totalny laik umówiłem się z Panią Małgorzata na wykonanie strony. Po określeniu zakresu i moich oczekiwań, po bardzo dyskretnych ale jakże profesjonalnych sugestiach Pani Małgorzata przystąpiła do realizacji. Wykonywanie zlecenia odbyło się w oszałamiającym tempie, przerywane jedynie moimi jakże trywialnymi pytaniami z powodu całkowitego braku wiedzy. Na wszystkie moje pytania otrzymywałem natychmiastowe odpowiedzi, co najważniejsze dopasowane do mojego poziomu wiedzy. Zapewniam, że współpraca z Właścicielką www.cool-web.pl dostarczy Państwu bezstresowe przeprowadzenie przez wszystkie etapy tworzenia i zapewni całkowite zadowolenie z efektu końcowego. Tych Wszystkich, którzy dysponują odpowiednią wiedzą informatyczną zapewniam o najwyższym poziomie wykonywanych zleceń. Życzę Wszystkim Państwu takiej drugiej strony jak Pani Małgorzata we wszystkich dziedzinach współpracy. Strona stworzona przez Panią Małgorzatę www.cool-web.pl to www.cerkiwe.com.pl Pozdrawiam Jarosław

hjemmesider fyn

Jarosław K
cerkwie.com.pl / Białystok

Zrobienie DWÓCH stron www z dostarczonych psd
Najwyższy poziom wykonania, wzorowy kontakt. Reakcja na MEGA DROBNE usterki niemal natychmiastowa. Polecam każdej firmie i osobie prywatnej informatyczne usługi Pani Małgorzaty.

hjemmesider WordPress

Marcin Piskorz
Kraków

Strona biura podrózy z Merlin X
Pani Małgorzata zna bardzo dużo nowinek technicznych, skrótów, możliwości, ciekawostek. To znacznie ułatwiało nam współpracę. Podczas budowania strony była dla nas dostępna o każdej porze, wszystko rzetelnie tłumaczyła i doradzała. Szczerze rekomenduję niezawodną firmę CooLWeb która tworzy nowoczesne strony internetowe.

hjemmesider WordPress

Wioletta Pisarska
trv.pl / Wrocław

Pocięcie PSD dla szablonu Joomla, konfiguracje
W CooLWeb jakość obsługi klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Mieliśmy wrażenie, że dostajemy dużo więcej niż wynikałoby to z umowy. Bezproblemowy kontakt, szybkie reagowanie na prośby o poprawki, bardzo krótkie terminy wykonania zadań, ogromna wiedza techniczna, to tylko niektóre mocne strony tej firmy.

hjemmesider fyn

Błażej Kozioł
Poznań

wykonanie strony internetowej i bloga
Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą – błyskawicznie wykonała dla mnie dwie strony internetowe, a ponadto doradzała oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowe plusy to szybka realizacja projektu oraz bezproblemowy kontakt. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie – z pewnością jeszcze skorzystam z usług firmy Pani Małorzaty.

hjemmesider WordPress

Hanna Kolber
Warszawa

Strona www
Współpraca z Panią Małgorzatą Eguią była ogromną przyjemnością. Wszystkie moje życzenia zostały spełnione, a zgłaszane poprawki wprowadzane błyskawicznie. Całość została wykonana terminowo. Ja również miałam wrażenie, że dostałam znacznie więcej niż było to zapisane w umowie.
Polecam i raz jeszcze dziękuję za miłą współpracę.

hjemmesider WordPress

Katarzyna Wilk
Portal dla kobiet / Warszawa

Wykonanie szablonu gabinetu do joomla 2.5
Z czystym sumieniem muszę przyznać, że poziom usługi, który oferuje firma COOL-WEB i Pani Małorzata jest najwyższy. Wszystkie moje sugestie, uwagi w trakcie wykonywanych prac były uwzględniane, nawet moje lekkie ,,namieszanie” w trakcie gdy strona już była na serwerze. Czasem wręcz czułem się nachalny, gdy wysyłałem do Pani Małgorzaty dziesięć e-maili, jednak wszystko było w najwyższym stopniu realizacji dopracowane. Skorzystam jeszcze pewnie nie raz z usług firmy COOL-WEB

hjemmesider fyn

Piotr Kostrzębski
Pruszków

wykonanie strony internetowej
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Małgorzatą. Zlecenie wykonania nowej strony internetowej dla mojego biura podróży zrealizowała bardzo profesjonalnie. Na każde zapytanie miałem natychmiast odpowiedź. Drobne poprawki były robione na bieżąco. W sumie budowanie nowej strony nie trwało długo, a koszt był naprawdę normalny. Spokojnie mogę polecić tę firmę inny osobom, które chciałyby posiadać funkcjonalną i profesjonalną stronę www.

hjemmesider fynWiesław Chmielewski
sigma-travel.pl / Warszawa

Rekonstrukcja strony
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi p. Małgosi w zakresie rekonstrukcji stron www jak i stworzenia strony od podstaw. Wszystkie nasze sugestie i założenia zostały uwzględnione i zrealizowane. Zaowocowało to powstaniem bardzo interesującej strony. Wiadomo, że strona www to w pewnym sensie wizytówka każdej firmy, która pomaga wykreować jej działalność i ma zdecydowany wpływ na jej wizerunek. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony www.hawo.com.pl

hjemmesider WordPress

Organizator Turystyki Hawo-Tour
Poronin, Polska

 

Zapraszamy do pozostawienia opinii o współpracy z CooLWeb

Staramy się utrzymać poziom naszych usług na jak najwyższym poziomie. Każda opinia pomoże nam dalej się rozwijać i będzie stanowiła motywację do dalszego postępu.