coolweb
strony www Joomla

Strony z CMS


Jeżeli zależy Państwu na łatwej i bieżącej edycji strony internetowej - strona w oparciu o System Zarządzania Treścią jest dobrym rozwiązaniem. Od lat specjalizujemy się w stronach internetowych z CMS Joomla oraz CMS WordPress.

Czym są Strony www z Systemem Zarządzania Treścią (CMS)?

CMS to wygodne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania treścią stron www za pośrednictwem przejrzystego panelu administracynego. W panelu znajdują się wszystkie elementy z jakich składa się strona czyli np. podstrony informacyjne, obrazy, formularze itp

Każdy z tych elementów może być przez Panstwa edytowany, aktualizacje treści można dokonywać więc we własnym zakresie bez konieczności znajomości kodu Html lub CSS. Wszystko odbywa się za pośrednictwem czytelnego edytora treści, który swym wyglądem przypomina powrzechnie uzywany MS Word.

Strony internetowe oparte o system CMS mogą mieć dowolny wygląd graficzny, który specjalnie dla Państwa zaprojektujemy. W projekcie graficznym, również możemy uwzględnić atrakcyjne elementy wykonane w technologii Flash lub JQuery Ważne! Nie wykorzystujemy gotowych rozwiązań graficznych. Każdy layout budujemy zgodnie z preferencjami Klientów oraz tworzymy własną grafikę.

Dlaczego warto mieć stronę internetową z CMS (Joomla, Wordpress)?

W przypadku stron biznesowych stron www dla firm a także stron hobbystycznych można znaleźć wiele argumentów przemawiających za stosowaniem systemów zarządzania treścią. Oto niektóre z nich:
 • Możliwość samodzielnej aktualizacji witryny pozwala dostosowywać jej zawartość do bieżących potrzeb bez dodatkowych kosztów!
   
 • Odbiorcy strony, potencjalni klienci zawsze znajdują na stroniw aktualne informacje, nawet jeżeli są one nieustanne zmieniane (np promocje)
   
 • Posiadając system CMS można umieścić na swojej stronie katalog produktów i usług, a w dowolnej chwili, będzie można go w prosty sposób uaktualnić lub rozbudować. Dzięki temu nie nastąpi sytuacja, w której na stronie będą prezentowane produkty, których nie ma juz w firmowej ofercie lub prezentowane na stronie ceny będą nieaktualne.
   
 • Mając dostęp do edytora tekstów publikowanych na stronie można je na bieżąco ulepszać i wzbogacać. Bieżąca aktualizacja oraz generowanie w ten sposób ruchu na stronie jest jednym z  czynników pozytywnie wpływających na pozycję strony w wyszukiwarce Google.
   
 • CMS to świetne narzędzie wspomagające Public Relations firmy oraz budowanie społeczności wokół marki lub produktu: zamieszczanie na stronie artykułów branżowych, porad dla klientów, zdjęć z konferencji czy po prostu z życia firmy, informacji o otrzymanych nagrodach i wyróżnieniach, sprawozdań itp. – wszystko to może sprawić, że zacznie się tworzyć grupa użytkowników regularnie odwiedzających
  stronę w poszukiwaniu świeżych informacji, a wizerunek firmy bardzo wiele zyska.
   
 • Strony z CMS mogą zostać wyposażone w narzędzia umożliwiające firmie łatwiejszą komunikację z klientami: systemy komentarzy, fora dyskusyjne, newsletter czy interaktywny czat. Obecność na stronie tego typu rozszerzeń funkcjonalnych daje klientom poczucie, że są słuchani i firma liczy się z ich opinią, a firmie daje nowe kanały docierania z informacją o swojej ofercie.

ZAPYTAJ O STRONĘ Z CMS JOOMLA LUB WORDPRESS

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

 • webmaster@cool-web.pl
 • +48 71 710 96 36
 • +48 500 86 57 82
 • +45 305 81 197

Prezentowane na stronie www.cool-web.pl materiały
nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyrights © CooLWeb / Polityka Prywatności i Cookies