Strony CMS WordPress, Joomla

Jeżeli zależy Państwu na łatwej i bieżącej edycji strony internetowej – strona w oparciu o System Zarządzania Treścią jest dobrym rozwiązaniem. Od lat specjalizujemy się w stronach internetowych z CMS Joomla oraz CMS WordPress.

Strony CMS WordPress, Joomla

Co to jest CMS?

CMS to wygodne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania treścią stron www za pośrednictwem przejrzystego panelu administracynego. W panelu znajdują się wszystkie elementy z jakich składa się strona czyli np. podstrony informacyjne, obrazy, formularze itp

Każdy z tych elementów może być przez Panstwa edytowany, aktualizacje treści można dokonywać więc we własnym zakresie bez konieczności znajomości kodu Html lub CSS. Wszystko odbywa się za pośrednictwem czytelnego edytora treści, który swym wyglądem przypomina powrzechnie uzywany MS Word.

Strony internetowe oparte o system CMS mogą mieć dowolny wygląd graficzny, który specjalnie dla Państwa zaprojektujemy. W projekcie graficznym, również możemy uwzględnić atrakcyjne elementy wykonane w technologii Flash lub JQuery Ważne! Nie wykorzystujemy gotowych rozwiązań graficznych. Każdy layout budujemy zgodnie z preferencjami Klientów oraz tworzymy własną grafikę.

SAMODZIELNA EDYCJA STRONY WWW

NAJPROSTSZY SYSTEM CMS NA ŚWIECIE

Zarządzanie stroną www poprzez CMS jest bajecznie proste i nie wymaga znajomości HTML ani CSS. Dodatkowo stworzymy dla Ciebie instrukcję obsługi strony, która pozwoli na jeszcze łatwiejszy start w panelu zarządzania stroną. Niezależnie od tego zawsze serdecznie zapraszamy w przypadku jakichkolwiek pytań!

Tanio strony WordPress

ZAPYTAJ O STRONĘ Z CMS JOOMLA LUB WORDPRESS

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.