coolweb
strony www coolweb

Redesign - przebudowa stron www


Redesign - odświeżanie i przebudowa istniejących stron internetowych

Oprócz kompleksowych usług związanych z tworzeniem, optymalizacją oraz pozycjonowaniem serwisów internetowych oferujemy również usługi w zakresie przebudowy i aktualizacji stron www.

Dokonujemy szczegółowej analizy Państwa strony WWW i ustalamy jakie ewentualne błędy ona zawiera, zarówno na płaszczyźnie graficznej jak i merytorycznej. Bierzemy pod uwagę jej funkcjonalność, optymalizację oraz niekiedy odrobinę mało wyrazistą szatę graficzną.

Proponujemy Państwu poprawienie, zmianę lub dostosowanie takiej witryny do najnowszych standardów, przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na optymalizację pod kątem wyszukiwarek oraz szybkość działania. Czasami wystarczą niewielkie modyfikacje, ale zdarzają się strony wymagające całkowitej przebudowy, dlatego do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób.

Redesign - Nowy wygląd strony - Wersja mobilna RWD


W dzisiejszych czasach strona nieprzystsowana do urządzeń mobilnych może odstraszyć potencjalnych klientów. Mało tego! Od kwietnia 2015 r strony, które nie są zoptymalizowane mobilnie są karane za to przez Google i pokazują się na wiele niższych pozycjach w wynikach wyszukiwania niż na komputerach. Czasem nawet są całkowicie banowane i nie pokazują się. oznacza to, że jeżeli ktoś będzie szukał firmy oferującej usługi z dziedziny Twojej działalności, moze w ogóle nie trafić z komórki lub tableta na Twoją stronę!
Sprawdź czy Twoja strona jest zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych CZY MOJA STRONA JEST RESPONSYWNA ?

Oferujemy przebudowę i redesign stron internetowych w oparciu o specjalnie dla Państwa przygotowywany layout graficzny (kilka propozycji do wyboru). Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Tworzenie stron jest naszą pasją więc praca nad projektem graficznym jest dla nas czystą przyjemnością!

W celu poprawienia jakości Państwa strony internetowej przeprowadzamy również dogłębną analizę budowy witryny pod względem jej zawartości oraz topologii. Szczegółowa analiza struktury niesie za sobą zbadanie nasycenia występowania słów kluczowych , które w znaczny sposób przyczyniają się do widoczności Państwa strony w internecie – czyli do polepszenia pozycjonowania.

Czasem przebudową strony polega jedynie na dostosowaniu jej wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak smartfonach, tabletach itp. Wtedy tworzymy mobilna wersję Państwa strony www czyli wersję RWD.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów efektu przebudowy stron www.

przebudowa stron www
wersja mobilna strony
redesign stron
poprawianie stron internetowych

ZAPYTAJ O PRZEBUDOWĘ TWOJEJ STRONY

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

  • webmaster@cool-web.pl
  • +48 71 710 96 36
  • +48 500 86 57 82
  • +45 305 81 197

Prezentowane na stronie www.cool-web.pl materiały
nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyrights © CooLWeb / Polityka Prywatności i Cookies