Strony internetowe dla lekarzy oraz dentystów

Strona internetowa to coraz częsciej pierwsze miejsce, w którym pacjent nawiązuje kontakt z lekarzem. To właśnie tutaj pacjent powinien nabrać pewności, że trafił w dobre ręce.

W CooLWeb tworzymy profesjonalne strony internetowe dla lekarzy oraz dentystów.

Oferujemy prosty w obsłudze panel administracyjny, atrakcyjną grafikę, szybki czas operacyjny strony oraz optymalizację pozycjonowania , tak ważną w dzisiejszych czasach dla prywatnych gabinetów!

Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas strony internetowe spełniły oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, jednocześnie będąc czytelne i proste w nawigacji, co doceniają starsi pacjenci.

Nowa strona internetowa dla przychodni lub gabinetu dentystycznego

Proces tworzenia nowej strony internetowej zaczyna się od rozplanowania layoutu oraz zawartości strony. Połączymy Twoje oczekiwania z naszymi kreatywnymi rozwiązaniami i w ten spsób powstanie nowa strona internetowa.

hjemmesider for laeger

Uzyskaj dobrą stronę internetową dla swojej kliniki:

Jeżeli potrzebujesz nową stronę internetową dla Twojej przychodni lub prywatnego gabientu, to trafiłeś w dobre miejsce! Od ponad 12 lat specjalizujemy się w w stronach internetowych z CMS WordPress dla lekarzy i dentystów, które są proste w samodzilnej obsłudze i aktualizacji.

Integrujemy również zewnętrzne systemy na bazie kodów API, także w prosty sposób możemy na stronie otworzyć dział e-rejestracji.

Bez dodatkowych kosztów doradzimy również w wyborze najlepszego hostingu w dobrej cenie oraz domeny.
Możemy również zaoferować miejsce na serwerze CooLWeb w atrakcyjnej cenie 149 zł rocznie.

ZAPYTAJ O NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w wybraniu właściwego rozwiązania, zadzwoń lub napisz do nas już teraz.