koszt strony wordpress

Koszt strony WordPress

Ile kosztuje strona stworzona na WordPress?

Ciężko to dokładnie określić, ponieważ koszt strony zależy od jej rozmiaru, funkcji i efektów.

Można natomiast z łatwością zakreślić ramy cenowe, na które składa się przygotowanie propozycji graficznych, instalacja i konfiguracja strony WordPress oraz inne niuanse programistyczne.

Jeśli zależy Państwu na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach to nasza oferta jest skierowana do Państwa. Wykonujemy strony tak dobrze zoptymalizowane, że zostają doskonale zaindeksowane przez roboty indeksujące Google. Wielką zaletą stron WordPress jest prosty panel administracyjny i intuicyjność obsługi. Nic więc dziwnego, że w oparciu o ten CMS działa ok 30% stron internetowych na całym świecie. Ponad 60 milionów wlasccieli portali internetowych nie może się mylić — warto zatem przyłączyć się do rodziny WordPressa.

Koszt strony WordPress – ile kosztuje taka strona?

Nie ogranicza nas branża, ani lokalizacja. Chętnie podejmujemy się realizacji projektu każdej strony WordPress, dla klientów z całego świata. Nie boimy się żadnych wyzwań!

W CooLWeb oferujemy:

Strony Internetowe WordPress

od 1699 pln


W cenie realizacji:

 • stworzenie projektu graficznego , layout strony
 • internetowej instalacja i konfiguracja systemu CMS
 • roczne miejsce na serwerze
 • optymalizacja SEO na 3 frazy kluczowe
 • przyjazne adresy url
 • wprowadzenie tekstów i obrazów
 • stworzenie formularza kontaktowego
 • strona dopasowana do urządzeń mobilnych
 • prosty panel do samodzielnej aktualizacji
koszt strony wordpress

Strony Internetowe WordPress charakteryzują się niesamowitą prostotą obsługi. 

W intuicyjny sposób, można samodzielnie aktualizować stronę. Strona z CMS WordPress posiada szeroki wachlarz możliwości edycji treści, zarządzania menu etc. Dzięki wykorzystaniu pluginow, można w prosty sposób dodać nowe funkcjonalności. WordPress posiada kilkanaście tysięcy darmowych pluginow oraz rozbudowaną bazę płatnych rozwiązań. Dzięki mozwiwym rozszerzeniom, WordPress jest CMSem o nieograniczonych możliwościach. Jedyne co tak naprawdę może stanowić jakiekolwiek ograniczenie to wiedzą, umiejętności i wyobraźnia programisty.

A w CooLWeb…mamy to wszystko bardzo rozwinięte!

Wyszukując informacji na temat Kosztu strony WordPress, oczekują Państwo konkretnego wyniku

Koszt strony WordPress zależy nie tylko od rozmiaru strony ale również od dodatkowych funkcji. To są kwestie, które mogą znacznie wpłynąć na koszt strony internetowej.

Np jeśli poza tradycyjnymi, informacyjnymy podstronami typu Home, O nas, Oferta, Kontakt , chcieliby Państwo mieć na stronie sklep internetowy lub rozbudowany system rezerwacji (zwłaszcza w przypadku hoteli, biur podróży, przychodni) lub wielofunkcyjną wyszukiwarkę.

Koszt strony WordPress może również wzrosnąć, gdy oprócz strony zostanie zamówiony PROJEKT LOGO (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług graficznych)

 

Zapytaj o Stronę WordPress

  About the author: admin

  Jestem inżynierem IT z ponad 12-letnim doświadczeniem w dziedzinie tworzenia stron internetowuch. Specjalizuję się w stronach CMS WordPress i Joomla. Mówię w pięciu językach ludzkich: po polsku, angielsku, duńsku, hiszpańsku i niemiecku oraz 4 programistycznych: CSS3, HTML5, PHP i JS. Robię rzeczy, które lubię i lubię rzeczy, które robię. Zawsze patrzę w stronę słońca, dzięki temu nigdy nie widzę cienia. Wraz z mężem i naszymi bliźniakami mieszkam na południowym wybrzeżu Danii, ale zdalnie współpracuję z klientami na całym świecie.