bannery reklamowe

Banery reklamowe dla kampanii AdWords

W CooLWeb oferujemy fantastyczne, innowacyjne banery reklamowe dla kampanii Adwords, zarówno dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. Wyróżnij się na tle szarej konkurencji. Złap klientów z internetu dzięki dobrze zaprojektowanym banerom reklamowych.

Google Adwords ma bardzo bogatą rozmiarówkę banerów graficznych. Liczymy się jednak z tym, że każdy baner wiąże się z kosztem jego przygotowania, a wielu klientów ma określony budżet na start reklamy w internecie. Dlatego też, wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, proponujemy zwykle przygotowanie kampanii reklamowej w oparciu o 10 banerów.

Widząc efekty, jakie przynosi kampania, bardzo wielu z naszych kientow decyduje się na zwiększenie ilości banerów w celu dokładniejszego dopasowania reklam do trendów klikalnosci.

Jeśli to nie nas zatrudnisz do przygotowania kompletu banerów dla Twojej kampanii, koniecznie pamiętaj aby żaden z banerów nie przekroczył 150 Kb wagi. Każdy banery graficzny ponad ta wagę , zostatnie odrzucony przez Google i może wogole si enie wyświetlać w kampanii. Ważne również aby końcowy produkt – czyli baner reklamowy był w przyjaznym formacie dla przeglądarek internetowych tzn JPG, SWF, PNG lub GIF

Projektujemy fantastyczne, innowacyjne banery reklamowe, zarówno dla lokalnych jak i globalnych marek. Utalentowani graficy z Teamu CooLWeb otworzą Ci drzwi do świata interaktywnych, kreatywnych rozwiązań. Nasz specjalista z zakresu Marketingu internetowego ( wykształcony podyplomowo na Uniwersytecie w Barcelonie) przeanalizuje branżę i zaproponuje jak najlepiej dopasowane grono potencjalnych klientów, którym będą wyświetlać się banery reklamowe.

Nasza specjalność. Twój sukces! Ciężko pracujemy na to, aby uzyskac jak najlepsze wyniki dla Twojej firmy .

banery reklamowe adwords

Banery reklamowe – Najpopularniejsze rozmiary dla reklam Google AdWords

250 x 250 – Square
200 x 200 – Small Square
468 x 60 – Baner
728 x 90 – Leaderboard
300 x 250 – Inline Rectangle
336 x 280 – Large Rectangle
120 x 600 – Skyscraper
160 x 600 – Wide Skyscraper
300 x 600 – Half-Page Ad
970 x 90 – Large Leaderboard

zobacz wiecej rozmiarow (po ang) >>

Dobrze zaprojektowane banery reklamowe zapewniają wymierne korzyści

W przeciwieństwie do reklam tekstowych w wyszukiwarce, reklamy displayowe (graficzne) mogą zawierać starannie zaprojektowany tekst, czcionki, kolor, obrazy, grafikę, a nawet animację. Co prawda reklamy displayowe mają zwykle niższy współczynnik klikalności niż reklamy tekstowe, mogą jednak znacznie zwiększyć świadomość marki. Dzięki zabiegom remarketingowym (dla osób, które choć raz odwiedziły stronę) mogą zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzenia reklamowych kampanii AdWords

Banery reklamowe czyli Reklamy displayowe

odgrywają dużą rolę w spychaniu klientów do lejka sprzedażowego , co ostatecznie prowadzi ich do zakupu Twojego produktu lub usługi. Dlatego tak ważne, aby upewnić się, że Twoje reklamy displayowe są niezapomniane i skuteczne, aby użytkownicy częściej klikali Twoją reklamę niż w reklamę konkurencji, a przede wszystkim aby strona Twojej firmy zapadła im w pamięć.

Kilka przykładów zaprojektowanych przez nas banerów reklamowych:

 

Zapytaj o przygotowanie bannerow graficznych

    About the author: admin

    Jestem inżynierem IT z ponad 12-letnim doświadczeniem w dziedzinie tworzenia stron internetowuch. Specjalizuję się w stronach CMS WordPress i Joomla. Mówię w pięciu językach ludzkich: po polsku, angielsku, duńsku, hiszpańsku i niemiecku oraz 4 programistycznych: CSS3, HTML5, PHP i JS. Robię rzeczy, które lubię i lubię rzeczy, które robię. Zawsze patrzę w stronę słońca, dzięki temu nigdy nie widzę cienia. Wraz z mężem i naszymi bliźniakami mieszkam na południowym wybrzeżu Danii, ale zdalnie współpracuję z klientami na całym świecie.