Dlaczego warto mieć stronę internetową z CMS (Joomla, WordPress)?

W przypadku stron biznesowych stron www dla firm a także stron hobbystycznych można znaleźć wiele argumentów przemawiających za stosowaniem systemów zarządzania treścią. Oto niektóre z nich:

 • Możliwość samodzielnej aktualizacji witryny pozwala dostosowywać jej zawartość do bieżących potrzeb bez dodatkowych kosztów!
   
 • Odbiorcy strony, potencjalni klienci zawsze znajdują na stroniw aktualne informacje, nawet jeżeli są one nieustanne zmieniane (np promocje)
   
 • Posiadając system CMS można umieścić na swojej stronie katalog produktów i usług, a w dowolnej chwili, będzie można go w prosty sposób uaktualnić lub rozbudować. Dzięki temu nie nastąpi sytuacja, w której na stronie będą prezentowane produkty, których nie ma juz w firmowej ofercie lub prezentowane na stronie ceny będą nieaktualne.
   
 • Mając dostęp do edytora tekstów publikowanych na stronie można je na bieżąco ulepszać i wzbogacać. Bieżąca aktualizacja oraz generowanie w ten sposób ruchu na stronie jest jednym z  czynników pozytywnie wpływających na pozycję strony w wyszukiwarce Google.
   
 • CMS to świetne narzędzie wspomagające Public Relations firmy oraz budowanie społeczności wokół marki lub produktu: zamieszczanie na stronie artykułów branżowych, porad dla klientów, zdjęć z konferencji czy po prostu z życia firmy, informacji o otrzymanych nagrodach i wyróżnieniach, sprawozdań itp. – wszystko to może sprawić, że zacznie się tworzyć grupa użytkowników regularnie odwiedzających
  stronę w poszukiwaniu świeżych informacji, a wizerunek firmy bardzo wiele zyska.
   
 • Strony z CMS mogą zostać wyposażone w narzędzia umożliwiające firmie łatwiejszą komunikację z klientami: systemy komentarzy, fora dyskusyjne, newsletter czy interaktywny czat. Obecność na stronie tego typu rozszerzeń funkcjonalnych daje klientom poczucie, że są słuchani i firma liczy się z ich opinią, a firmie daje nowe kanały docierania z informacją o swojej ofercie.

About the author: admin

Jestem inżynierem IT z ponad 12-letnim doświadczeniem w dziedzinie tworzenia stron internetowuch. Specjalizuję się w stronach CMS WordPress i Joomla. Mówię w pięciu językach ludzkich: po polsku, angielsku, duńsku, hiszpańsku i niemiecku oraz 4 programistycznych: CSS3, HTML5, PHP i JS. Robię rzeczy, które lubię i lubię rzeczy, które robię. Zawsze patrzę w stronę słońca, dzięki temu nigdy nie widzę cienia. Wraz z mężem i naszymi bliźniakami mieszkam na południowym wybrzeżu Danii, ale zdalnie współpracuję z klientami na całym świecie.